G. Arlauskiui – Anglijos rinktinės trenerio pagyros

Anglijos vyrų futbolo rinktiinė nesunkiai susitvarkė su užduotimis Vilniuje – 3:0 įveikta Lietuvos rinktinė ir pasiektas istorinis rezultatas. Anglija atrankos varžybose į 2016 metų Europos futbolo pirmenybes iškovojo maksimalų taškų skaičių – to jiems nebuvo pavykę padaryti niekada.

R.Hodgsonas pagyrė G.Arlauskį.<br>M.Kubio nuotr.

Mažvydas Laurinaitis

Oct 12, 2015, 11:49 PM, atnaujinta Oct 10, 2017, 12:46 PM

Po mačo anglų treneris Roy'us Hodgsonas pasidžiaugė geru auklėtinių pasirodymu ir užtikrinta pergale.

Prisijunkite prie lrytas.lt sportas sirgalių komandos ir tapkite nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite PATINKA arba LIKE.

„Esu patenkintas pasirodymu ir rezultatu nuo pirmos minutės. Džiaugiusoi, kad pabaigėme atranką taip, kaip pradėjome – pergalingai. Pademonstravome gerą, kokybišką futbolą“, – lakoniškas buvo jis.

Jis nesiskundė dėl aikštės ar sąlygų stadione, bet šypsodamasis džiaugėsi jo ekipos žaidėjų sukurtomis pavojingomis progomis. Anglas nepamiršo pagirtį ir Giedrių Arlauskį, atrėmusį vienuoliką smūgių, o kartais lietuvius gelbėjusį iš beviltiškų situacijų.

„Turėjome labai daug progų, bet Lietuvos vartininkas žaidė labai puikiai“, – sakė jis.

Treneris pripažino, kad atlikdamas keitimus norėjo suteikti šansą visiems žaidėjams, todėl Harry Kane'as aikštę paliko taip anksti – 58-ąją minutę.

„Norėjosi išnaudoti daugiau žaidėjų, galvojome tik apie kai kurių žaidėjų poilsį prieš grįžtant į klubus. Tikrai nesistengėme išvengti traumų ar panašiai“, – teigė specialistas.

Jis viliasi, kad su šia rinktine pasieks gerų rezultatų ir Europos pirmenybėse – svarbiausia, kad žaidėjai išvengtų traumų.