LFF taurėje – „Trakų“, „Sūduvos“ ir „Stumbro“ pergalės

„Stumbro“ komanda ketvirtfinalį pradėjo pergale.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

Oct 21, 2015, 7:26 PM, atnaujinta Oct 8, 2017, 3:25 PM

Trečiadienį buvo žaidžiami trys Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ketvirtfinalio pirmieji mačai. Pergalę namuose 2:1 iškovojo Kauno „Stumbro“ futbolininkai, kurie 2:1 (0:0) nugalėjo Utenos „Utenio“ komandą.

„Stumbras“ 51-ąją minutę išsiveržė po Mindaugo Grigaravičiaus smūgio, bet po trylikos minučių Povilas Krasnovskis rezultatą išlygino.

Pergalę „Stumbrui“ lėmė Artūras Rimkevičius, pasižymėjęs 80 minutę.

Klaipėdoje sirgaliai išvyko tikrą trilerį tarp „Atlanto“ ir „Trakų“. Pergalę galiausi išsiveržė Valdo Urbono auklėtiniai, kuriems galutinį pranašumą suteikė Davidas Aršakijanas, varžovų vartininką nuginklavęs trečiąją teisėjo pridėto laiko minutę.

„Trakai“ pirmavo nuo 18 minutės, kai įmušė Nerijus Valskis, bet 90-ąją Lukas Baranavičius rezultatą išlygino bei atgyvino „Atlanto“ sirgalius.

Kitose rungtynėse „Sūduva“ 3:0 sutriuškino „Jonavos“ futbolininkus.74 minutę Karolis Laukžemis išvedė savo komandą į priekį, o po šešių minučių kamuolį į savo vartus nukreipė Aurimas Mockus.84 minutę Marius Šoblinskas skirtumą padidino iki 3:0.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 4 dieną Utenoje.