Lukas Spalvis toliau karaliauja Danijoje: vėl įmušė įvartį

Lukas Spalvis didina įvarčių kraitį Danijos futbolo čempionate. Lietuvos rinktinės puolėjas pirmadienį įmušė išlyginamąjį įvartį į „Midtjylland“ komandos vartus. Lietuvio atstovaujamos „Aalborg“ ir Europos lygos grupių etapą įveikusios ekipos mačas baigėsi 1:1.

Lietuvos rinktinės puolėjas Danijoje pirmauja pagal įmuštus įvarčius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 29, 2016, 9:04 PM, atnaujinta Jun 6, 2017, 1:21 AM

L.Spalvis įvartį įmušė 54 minutę ir tai buvo jau penkioliktasis jo įvartis šį sezoną.

Šeimininkė „Midtjylland“ komanda pirmavo nuo 42 minutės, kai Jakobas Poulsenas realizavo 11 metrų baudinį.

L.Spalvis Danijoje pagal rezultatyvumą – pirmas.

L.Spalvis nuo kito sezono rungtyniaus Portugalijoje. Lietuvis yra sutaręs su „Sporting“ klubu.