„City“ laimėjus, Anglijos lygoje įsivyravo trivaldystė

„Manchester City“ futbolininkai 3:1 įveikė „West Ham United“ klubą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 28, 2016, 7:56 PM, atnaujinta May 14, 2017, 4:57 PM

„Manhester City“ futbolininkai pavijo Anglijos lygos lyderius.

Naujojo trenerio Pepo Guardiolos treniruojama komanda sekmadienį 3:1 įveikė Londono „West Ham United“, kai Raheemas Sterlingas įmušė du įvarčius.

Tai buvo trečioji Mančesterio futbolininkų pergalė, po kurios jie taškais susilygino su „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“.

„City“ ir Anglijos rinktinės puolėjas R.Sterlingas pirmą sykį rungtynėse pasižymėjo 7 minutę. Antrą įvartį šeimininkams pelnė brazilas Fernandinho.

„City“ nebuvo lengva, nes Michailas Antonio 58 min. sušvelnino rezultatą ir sukūrė įtampą „Etihad“ stadione. Antrajame kėlinyje Mančesterio komandos žaidimo lygis krito ir tik R.Sterlingo antrasis gražus įvartis per papildomą rungtynių laiką iš aštraus kampo leido ramiau atsipūsti P.Guardiolai.

Kitose sekmadienio rungtynėse Anglijoje „West Bromwich Albion“ namie 0:0 sužaidė su „Middlesbrough“.