Ispanijos ir Vokietijos čempionatuose – svečių pergalės

Pirmajame kėlinyje į savo vartus įsimušė Lewisas Holtby.

Rungtynes laimėjo svečiai.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2016, 12:00 AM, atnaujinta May 10, 2017, 10:21 AM

„Betis“ ekipa pirmavo po Joaquino įvarčio 19-ąją rungtynių minutę.

Tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Roberto Torresas.

87-ąją minutę Pamplonos klubas neteko Emmanuelio Riviere, kuris užsidirbo raudoną kortelę.

Jau per pridėtą rungtynių laiką pergalę „Betis“ ekipai išplėšė Felipe Gutierrezas.

Po šios pergalės „Betis“ ekipa pakilo į 9 vietą su 11 taškų. „Osasuna“ su 6 taškais rikiuojasi 19-a.

Hamburge prasidėjo aštuntasis Bundeslygos turas. Frankfurto „Eintracht“ 3:0 nugalėjo „Hamburger SV“.

57-ąją minutę šeimininkai neteko vieno žaidėjo. Antrą geltoną kortelę užsidirbo ir aikštę turėjo palikti Dennis Diekmeieris.

Frankfurto klubas tuo greitai pasinaudojo. Per 10 minučių du įvarčius įmušė Haris Seferovičius.

Po šios pergalės „Eintracht“ klubas su 14 taškų pakilo į ketvirtą vietą Vokietijos čempionate.

Pergalių dar neiškovojęs Hamburgo klubas su 2 taškais užima priešpaskutinę vietą.