Išprotėjęs antradienis Čempionų lygoje: klubai įmušė 14 įvarčių, „Manchester City“ – išsigelbėjo

„Mancheter City“ išplėšė pergalę<br>AFP nuotr.
„Monaco“ išvykoje tvarkosi su „Manchester City“<br>Ap nuotr.
„Manchester City“ ekipa sieks įveikti „Monaco“<br>AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2017-02-21 19:37, atnaujinta 2017-04-09 15:02

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje „Monaco“, „Bayer“, Atletico“ ir „Manchester City“ antradienį nutarė pradžiuginti futbolo sirgalius įvarčių gausa – ir ne šiaip gausa, o įvarčių lietumi. Neįtikėtina, bet per du mačus komandos sugebėjo įmušti net 14 įvarčių. Pergalę šventė išvykoje kovojusi Madrido „Atletico“, sugebėjusi išvykoje nokautuoti vokiečių Leverkuzeno „Bayer“ 4:2 (2:0). Tuo tarpu „Manchester City“ klubas įspūdingai išsigelbėjo namie 5:3 (1:2), sugebėjęs palaužti „Monaco“, nors visą laiką privalėjo vytis prancūzų ekipą.

Mančesterio komandai „Monaco“ tapo labai kietu riešutėliu, kurį  Ši ekipa kiek netikėtai pirmauja Prancūzijos čempionate ir lenkią patį Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą, tad buvo aišku, kad  “patrankų mėsa“ anglų ekipai ji nebus.

„Monaco“ Prancūzijos pirmenybėse per mačą vidutiniškai pelno net 2,92 įvarčio. Ši komanda Europos turnyrų atkrintamosiose varžybose šešis kartus galynėjosi su Anglijos klubais ir visada juos eliminuodavo. Šį sezoną Monako futbolininkai grupės rungtynėse svečiuose palaužė Londono „Tottenham Hotspur“.

Tad mačas Mančesteryje buvo neįtikėtinas ir gausus įvarčiais. Nors Pepe Guardiola auklėtiniai siekė kuo greičiau pelnyti įvartį, tai pasisekė padaryti šeimininkams tik 26-ąją minutę. Bet po šio įvarčio „Monaco“ lyg atsitiesė ir sugebėjo pelnyti du įvarčius iš eilės. Maža to, antrojo kėlinio pradžioje rezultatas galėjo būti ir 3:1 prancūzų naudai, tačiau R.Falcao nepasinaudojo galimybe pelnyti įvartį nuo 11 metrų žymos.

Futbolo patarlė sako – nemuši tu, muša tau. 58-ąją minutę anglų ekipa išlygino rezultatą, bet R.Falcao ištaisė savo klaidą ir po 3 minučių „Monaco“ jau pirmavo 3:2. „Manchester City“ ilgai ieškojo galimybių išlyginti rezultatą ir tai padarė lygiai po dešimties minučių. Tačiau tuomet jau šeimininkai nejuokais pratrūko – ne tik išlygino, bet pridėjo dar 2 įvarčius ir laimėjo pirmąjį aštuntfinalio mačą 5:3.

Intriguojanti buvo „Bayer“ ir „Atletico“ poros pirmoji akistata. 2014-2015 m. sezono atkrintamosiose varžybose Madrido komanda šį Vokietijos klubą nugalėjo tik 11 m baudinių serijoje, o šįkart, matyt, viską išsprendė jau varžovų aikštėje, nugalėjusi vokiečius 4:2.

Įvarčiais pasižymėjo net keturi futbolininkai – Antoine'as Griezmannas, Saulas Niguezas, Kevinas Gameiro ir Fernando Torresas.

„Bayer“ ekipoje įvartį įsirašė tik Karimas Bellarabi, bet į savus vartus įsimušė Stefanas Savičius.

Vokietijos klubui šiame etape itin nesiseka. Jie pralaimėjo visas keturias aštuntfinalio akistatas.

Leverkuzeno futbolininkai jau keturis kartus mėgino prasimušti į Čempionų lygos ketvirtfinalį, bet nepavyko. Šio sezono grupės turnyre „Bayer“ nepatyrė nė vienos nesėkmės – 2 pergalės ir 4 lygiosios.

Čempionų lygoje ši Vokietijos ekipa savo aikštėje nesuklupo 10 rungtynių iš eilės, 5 iš jų buvo laimėjo, bet antradienį skaudžiai nusvilo.

Atsakomosios rungtynės Monake ir Madride vyks kovo 15 dieną.

Rungtynės

Leverkuzeno „Bayer“ – Madrido „Atletico“ 2:4 (0:2).

17 min. S.Niguezas (0:1).

25 min. A.Griezmannas (0:2).

48 min. K.Bellarabi (1:2).

59 min. K.Gameiro (1:3), 11 metrų baudinys.

68 min. S.Savičius (2:3), į savo vartus.

86 min. F.Torresas (2:4).

„Manchester City“  - „Monaco“ 5:3 (1:2).

26 min. R.Sterlingas (1:0).

32 min. R.Falcao (1:1).

40 min. K.Mbappe Lottinas (1:2).

50 min. R.Falcao (1:2), neįmušė 11 metrų baudinio.

58 min. S.Aguero (2:2).

61 min. R.Falcao (2:3).

71 min. S.Aguero (3:3).

77 min. J.Stonesas (4:3).

82 min. L Sane (5:3).