„Real“ šėlsmo fone – abejonės dėl G. Bale'o ir C. Ronaldo ateities Madride

Madrido „Real“ triumfavo trečiąkart iš eilės, bet ne viskas paprasta ir šviesu Ispanijos klubo karalystėje.

Čempionų lygos finale „Real“ įveikė „Liverpool“ ekipą 3:1.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

May 27, 2018, 10:15 AM, atnaujinta May 27, 2018, 10:28 AM

„Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as pateko į elitinį tris kartus Čempionų lygą laimėjusių strategų sąrašą. Jis padarė tai greičiausiai – per trejus metus.

Bet iškart po finalo pasipylė abejonių dėl „Real“ žvaigždžių ateities.

Du įvarčius įmušęs 28-erių velsietis Garethas Bale'as ir šešėlyje likęs penkiskart geriausias pasaulio futbolininkas 33-ejų portugalas Cristiano Ronaldo prakalbo apie galimas permainas.

„Per artimiausias keletą dienų aš duosiu atsakymą sirgaliams, nes jie visada mane palaikė, – sakė C.Ronaldo. – Buvo nuostabu būti su „Real“. Atskirų žaidėjų nuomonė nėra svarbi. Mes perrašėme istoriją.“

Treneris Z.Zidane'as sekmadienį skubėjo raminti aistras: „Jis liks Madride. Po trijų ar keturių dienų jis nurimęs kalbės kitaip.“

Tuo metu G.Bale'as patikino, kad vasarą su savo agentu aptars situaciją. Velsietis kažkada buvęs brangiausias pasaulio futbolininkas, finale tapo auksiniu atsarginiu.

„Aš turiu žaisti, aš turiu būti starto sudėtyje“, – po tokio pasirodymo kalbėjo G.Bale'as.

Treneris Z.Zidane'as jam to negali pažadėti.

„Situacija yra sudėtinga, kiekvienas turi savų interesų, galvoja apie ateitį. Tiesa, kad kai kurie žaidėjai nusipelno daugiau žaidimo laiko, bet tokį sprendimą turi priimti treneris“, – kalbėjo prancūzas.

Kalbų bus daug ir įvairių, tačiau esminis klausimas yra tai, kad labai mažai kitų klubų gali įvykdyti finansines sąlygas, kurias kelia šios žvaigždės.

„Real“ trečius metus iš eilės iškėlė Čempionų taurę, o finalas šeštadienį Kijeve buvo vienas įdomiausių per turnyro istoriją. „Real“ pergalę 3:1 prieš „Liverpool“ paženklino dramatiški įvykiai aikštėje, o visi trys madridiečių įvarčiai verti atskiros istorijos.

G.Bale'o įvartis žirklėmis per save į viršutinį kampą 64-ąją min. turbūt yra gražiausias finaluose, o tašką padėjęs smūgis 83-iąją min. tapo dar vienu dūriu „Liverpool“ nelaimingam vartininkui Lorisui Kariusui – jis tiesiog nepagavo prieš akis išdygusios kamuolio.

24-erių vokietis L.Kariusas visą gyvenimą keiks šį finalą, o pirmasis „Real“ įvartis bus rodomas futbolo akademijose, kaip negalima vartininkui žaisti. 51-ąją min. L.Kariusas tiesiog numetė kamuolį tykojusiam Karimui Benzema ant kojos ir rezultatas tapo 0:1.

Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje, o pirmasis buvo paženklintas 25-erių egiptiečio Mohammedo Salah trauma – imtynių veiksmu jį parvertė varžovų kapitonas Sergio Ramosas. „Liverpool“ lyderis paliko aikštę ašarodamas. Po kelių minučių jau ašarojo traumą patyręs 26-erių ispanas Dani Carvajalis, kuris irgi patyrė rimtą traumą.

REPORTERIS: prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą dėl R. Žemaitaičio