„Trakai“ net ir dešimtyje įvarė baimės galingai „Partizan“ ekipai

Ketvirtadienį buvo sužaistos visos pirmosios UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynės – savo mačą išvykoje žaidė ir „Trakų“ klubas. Tačiau jų varžovas buvo išties grėsmingas – tituluotas Serbijos Belgrado „Partizan“ klubas. Visiškais autsaideriais laikyti „Trakai“ paneigė visas galimas prognozes apie sutriuškinimą ir nusileido šeimininkams tik antrajame kėlinyje, kai liko žaisti dešimtyje 0:1 (0:0).

„Trakai“ sugebėjo pasipriešinti „Partizan“<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 26, 2018, 11:38 PM, atnaujinta Jul 27, 2018, 12:20 AM

Pirmajame kėlinyje pagal sukurtas progas dominavo „Partizan“ – jie gerokai aštriau žaidė puolime, tačiau pralaužti gerai organizuotos lietuvių gynybos nepavyko.

Antrajame kėlinyje Lietuvos klubas liko žaisti be vieno žaidėjo. 53-iąją minutę po susikibimo su D.Pantičiumi ir emocingos reakcijos teisėjas parodė antrą geltoną kortelę Modestui Vorobjovui.

Belgrado klubas tai labai greitai išnaudojo. Jau 57-ąją minutę serbai kėlė kampinį prie „Trakų“ vartų ir į savus vartus bandydamas apsiginti įsimušė Justinas Januševskis.

Tiesa, daugiau įvarčių Belgrado klubui pridėti nepavyko, nors „Partizan“ atliko net 17 smūgių „Trakų“ vartų link, tačiau vartininkas Tomas Švedkauskas atrėmė serbų bandymus.

Atsakomoji dvikova – kitą ketvirtadienį 19 valandą Vilniaus LFF stadione.

Jeigu pateks į trečiąjį Europos lygos atrankos etapą, „Trakai“ susitiktų su „Nordsjælland“ klubu iš Danijos arba AIK iš Švedijos.

Europos futbolo lygos antrojo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį Sofijos CSKA (Bulgarija) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Vytautas Černiauskas, savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (3:0) pranoko Mėdlingo „Admira Wacker“ (Austrija) ekipą.

V. Černiauskas žaidė visas rungtynes.

Balstogės „Jagiellonia“ (Lenkija) komanda, kurioje žaidžia Arvydas Novikovas, namuose 1:0 (1:0) įveikė Vila do Kondės „Rio Ave“ (Portugalija) futbolininkus.

A. Novikovas žaidė iki 83-iosios min.

„Hibernian“ (Škotija) komanda su Vykintu Slivka namuose 3:2 (0:2) privertė pasiduoti Tripolės „Asteras“ (Graikija) klubą. Svečiai mačą baigė be vieno žaidėjo.

V. Slivka žaidė visą susitikimą.

Haifos „Hapoel“ (Izraelis) klubas, kurio vartus gina Ernestas Šetkus, savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Hafnarfjordur“ (Islandija) futbolininkais.

Lietuvis aikštėje praleido visą susitikimą.

„Dundalk“ (Airija) komanda, kuriai atstovauja Karolis Chvedukas, namuose sužaidė be įvarčių 0:0 su Larnakos AEK (Kipras) ekipa.

K. Chvedukas liko tarp atsarginių.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 2 dieną.

Kostanajaus „Tobol“ (Kazachstanas) komanda, kuriai atstovauja Artūras Žulpa, namuose 2:1 (0:0) įveikė Jerevano „Pjunik“ (Armėnija) ekipą.