„Sevilla“ ir „Bayer“ – Europos lygos ketvirtfinalyje

UEFA Europos lygos ketvirtfinalio dėlionėje lieka vis mažiau nežinomųjų. Po ketvirtadienio vakarą sužaistų dar dviejų aštuntfinalio mačų į kitą etapą žengė Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Sevilla“ klubai.

„Sevilla“ ir „Bayer“ – Europos lygos ketvirtfinalyje.<br> AP/Scanpix nuotr.

Aug 6, 2020, 10:17 PM

„Bayer“ namuose po vienintelio Moussa Diaby įvarčio 1:0 nugalėjo Galzgo „Rangers“ futbolininkus.

Pirmąsias komandų tarpusavio rungtynes dar prieš koronaviruso pandemiją Škotijoje taip pat laimėjo „Bayer“ – 3:1.

Vienintelis rungtynių įvartis krito 51-ąją minutę, kai po fantastiško Charleso Aranguizo perdavimo nuo gynėjų pabėgęs M.Diaby smeigė kamuolį į vartų kampą.

Ketvirtfinalyje Vokietijos komandos laukia akistata su Milano „Inter“ klubu, kuris vakar aštuntfinalyje 2:0 nugalėjo Madrido „Getafe“.

Kitame susitikime „Sevilla“ 2:0 nugalėjo „AS Roma“.

Komandoms tai buvo pirmasis ir vienintelis aštuntfinalio mačas – pasaulį užklupus pandemijai Sevilijos ir Romos ekipos pradėti akistatos kovo mėnesį nespėjo.

Šio vakaro rungtynės vyko neutraliame stadione Vokietijoje, Duisburgo mieste.

„Sevilla“ į daugelį klausimų aštuntfinalyje atsakė dar pirmajame kėlinyje.

Savo komandą į priekį išvedė Sergio Reguilonas, 22-ąją minutę įspūdingai prasiveržęs per beveik pusę aikštės, o kėlinio pabaigoje po Lucaso Ocamposo perdavimo skirtumą padvigubino Youssefas En Nesyri.

Pačioje rungtynių pabaigoje „AS Roma“ atstovas Gianluca Mancini sulaukė dar ir raudonos kortelės už smūgį alkūne varžovui į pakaušį.

Andalūzijos komanda ketvirtfinalyje žais prieš Pirėjo „Olympiakos“ arba „Wolverhampton“ – šių komandų atsakomoji aštuntfinalio akistata įvyks vėliau ketvirtadienio vakarą.