Europinės „Sūduvos“ viltys subliuško atsimušus į Suomijos čempionų barjerą

Marijampolės „Sūduvos“ komandai ketvirtus metus iš eilės prasibrauti į Europos lygos ketvirtąjį atrankos etapą nepavyko. Sauliaus Širmelio auklėtiniai ketvirtadienį Suomijoje neturėjo jokių vilčių ir 0:2 (0:1) pralaimėjo KuPS futbolininkams.

Marijampolės klubas pralaimėjo Suomijoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Sep 24, 2020, 6:22 PM, atnaujinta Sep 24, 2020, 8:31 PM

Koronaviruso pandemijos metu Europos lygoje žaidžiamos vos vienerios rungtynės, tad „Sūduvos“ tarptauninė kėlionė baigėsi tes trečiuoju atrankos etapu.

Nepaisant to, Marijampolės klubas savo pinginę už gautas premijas papildys daugiau nei vienu milijonu eurų.

Lietuvos čempionai praleido po įvartį per kėlinį, o priekyje taip ir nerado būdų, kaip atrišti šeimininkų komandos vartus.

KuPS kiek aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau kėlinio viduryje žaidimas išsilygino. Lemiama akimirka tapo 31-oji minutė, kuomet nesusikalbėjo Ivanas Kardumas ir „Sūduvos“ gynėjai, o tuo pasinaudojęs KuPS puolimo lyderis Rangelis permetė kamuolį per vartininką ir išvedė savo komandą į priekį.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai nutarė paspausti varžovus ir sukūrė kelias pavojingas progas.

63-ąją minutę S.Širmelis negalėjo patikėti, kad jo komanda neišlygino rezultato, kai būdamas vienui vienas kelis metrus prieš vartus Josipas Tadičius šovė stipriai, bet pro šalį.

Užtat po 10-ies minučių suomių legionierius iš Latvijos Igoris Tarasovas po pakelto kampinio nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino rezultatą.

Per likusį laiką „Sūduva“ dar bandė lyginti rezultatą, tačiau išskyrė tik pavojingu baudos smūgiu, kurį atrėmė šeimininkų vartininkas.

Po šio Marijampolės klubo pralaimėjimo Europos turnyruose nebeliko žaidžiančių Lietuvos komandų.