Londono derbyje „Arsenal“ grįžo į rungtynes ir išplėšė lygiąsias

Sekmadienį žaidžiamos Anglijos „Premier“ lygos 29-ojo turo rungtynės. Londono derbyje „Arsenal“ ir „West Ham United“ ekipos sužaidė lygiosiomis rezultatu 3:3.

„Arsenal“ grįžo į rungtynes ir išplėšė lygiąsias.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 21, 2021, 8:40 PM, atnaujinta Mar 22, 2021, 12:05 AM

„West Ham“ komanda rungtynes namuose atidarė per pusvalandį pelnydama net tris įvarčius. 15-ąją minutę įmušė Jesse Lingardas, o jau po dviejų minučių persvarą padidino taiklus Jarroldo Boweno smūgis. 32-ąją minutę Tomasas Soucek įmušė ir trečiąjį įvartį.

Kėliniui dar nesibaigus dar vieną įmušė T.Soucekas, tiesa, šį kartą jau į savo vartus.

Antrojoje rungtynių pusėje ir toliau į rungtynes bandė grįžti „Arsenal“ futbolininkai. 61-ąją minutę rezultatas tapo 3-2, tačiau ir vėl prie to prisidėjo nesėkmingas šeimininkų žaidimas – į savo vartus kamuolį nukreipė gynėjas Craigas Dawsonas.

Mikelio Artetos auklėtiniai tokio šanso nešvaistė. 82-ąją minutę įvartį pelnė ir rezultatą išlygino Alexandre'as Lacazzete'as.

Po lygiųjų „Arsenal“ turi 42 taškus ir Anglijos čempionate užima 9-ąją vietą.

„West Ham United“ rikiuojasi penktoje vietoje.