Atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą favoritai šventė lengvas pergales

Atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą be Lietuvos rungtynių šeštadienį buvo sužaistos dar 13 rungtynių. Staigmenų buvo išvengta ir favoritai pasiėmė lengvas pergales.

Anglijos rinktinė šventė pergalę.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 9, 2021, 11:56 PM, atnaujinta Oct 11, 2021, 11:03 AM

Anglijos rinktinė I grupės rungtynėse išvykoje 5:0 (2:0) užtikrintai įveikė Andoros futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį 17-ąją rungtynių minutę pelnė Anglijos gynėjas Benas Chilwellas. 40-ąją minutę Bukayo Saka anglų pranašumą padvigubino.

59-ąją minutę trečiąjį rungtynių minutę įvartį pelnė Tammy Abrahamas. 79-ąją minutę savo netikslų 11 metrų baudinį pataisė Jamesas Wardas-Prowse'as. Lemiamą rungtynių tašką 86-ąją minutę padėjo "Manchester City" saugas Jackas Grealishas.

Kitose I grupės rungtynėse mūsų kaimynai lenkai 5:0 (2:0) sutalžė San Marino rinktinę.

Įvarčius Lenkijos rinktinėje pelnė Karolas Swiderskis, Tomaszas Kedziora, Adamas Buksa ir Krzystofas Piatekas. Kartą kamuolį į savo vartus pasiuntė Cristianas Brollis.

Anglijos rinktinė po septynių rungtynių I grupėje yra surinkusi 19 taškų ir užima pirmą vietą. Lenkai žengia treti, savo sąskaitoje turėdami 14 taškų. Andora su trimis taškais žengia penktoje pozicijoje. San Marinas taškų nėra iškovojęs ir užima paskutinę vietą.