Diego Simeone’s sūnus ir toliau į neviltį varo „Juventus“ klubą

Italijos „Serie A“ pirmenybėse „Verona“ namuose 2:1 (2:0) įveikė šį sezoną ypač prastai atrodantį Turino „Juventus“ klubą.

Giovanni Simeone.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 31, 2021, 12:18 AM

Madrido „Atletico“ trenerio Diego Simeone’s sūnus, Giovannis Simeone rungtynių pradžioje pasiuntė svečius į galingą nokdauną. Argentinietis 11 ir 14 rungtynių minutėmis pelnė įvarčius ir jau rungtynių pradžioje savo ekipai sukūrė saugią persvarą.

Rezultatą Turino ekipai pavyko 80 minutę, kai tiksliu smūgiu skirtumą švelnino amerikietis Westonas McKennie’is. Visgi, per vėlai susigriebę „Juventus“ futbolininkai rezultato nebeišlygino ir namo iškeliavo be taškų.

„Juventus“ ir „Verona“ po 11 rungtynių turi po 15 taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio „Verona“ klubas stovi laipteliu aukščiau – 8 vietoje.