„Manchester United“ nesugebėjo įveikti dugne esančios „Newcastle United“ ekipos

Pirmadienį buvo sužaistos vienerios Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. „Manchester United“ futbolininkai išvykoje 1:1 (0:1) nesugebėjo įveikti „Newcastle United“ futbolininkų.

„Manchester United“ nesugebėjo įveiktį „Newcastle United“<br> imago images/Scanpix nuotr.

Dec 28, 2021, 12:05 AM, atnaujinta Dec 28, 2021, 8:04 AM

„Newcastle“ į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę. Allanas Saint-Maximas pademonstravo puikius individualius įgūdžius, ir įžengęs į baudos aikštelę apsuptas kelių Mančesterio žaidėjų sugebėjo sukontroliuoti kamuolį ir krisdamas sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką.

Svečiai rezultatą išlygino 71-ą minutę. Diogo Dalotas verždamasis dešiniuoju aikštelės kraštu pastebėjo baudos aikštelėje nedengiamą Edinsoną Cavanį ir atliko puikų perdavimą.

Urugvajiečio smūgis buvo blokuotas, tačiau puolėjas pats pataisė savo smūgiuotą kamuolį ir pelnė įvartį.

„Manchester United“ po 17 rungtynių savo sąskaitoje turi 28 taškus ir užima 7-tą vietą „Premier“ lygoje.

Niukaslo ekipa sužaidė jau 19 rungtynių, tačiau turėdami 11 taškų žygiuoja 19-toje pozicijoje.