„Manchester United“ Anglijoje šventė svarbią pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas. „Raudonieji velniai“ išvykoje 4:2 (2:0) įveikė „Leeds United“ ekipą.

„Manchester United“ Anglijoje šventė svarbią pergalę<br> AP/Scanpix nuotr.

2022-02-21 00:01, atnaujinta 2022-04-07 17:23

„Manchester United“ į priekį išsiveržė 34-ąją minutę, kuomet po Luke’o Shawo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Harry Maguire’as. Antrąjį įvartį svečiai pelnė pirmo kėlinio 5 pridėtą minutę, kuomet šeimininkų vartininką nuginklavo Bruno Fernandesas.

Po pertraukos „Leeds United“ rezultatą greitai išlygino. 53-ąją minutę įvartį pelnė Rodrigo, o jau po minutės tą patį padarė ir Raphinha.

Visgi, ilgai tokio rezultato šeimininkai neišlaikė. 70-ąją minutę po Jadono Sancho perdavimo įvartį pelnė Fredas ir išvedė „raudonuosius velnius“ į priekį 3:2.

Taškus ant i sudėjo 19-metis Mančesterio ekipos puolėjas Anthony Elanga. Švedas pelnė ketvirtąjį komandos įvartį ir užtikrino pergalę.

„Manchester United“ po 26 rungtynių su 46 taškais žengia 4-oje vietoje. Artimiausius persekiotojus Mančesterio klubas turi 4 taškų pranašumą. „Leeds United“ ekipa sužaidė dvejomis rungtynėmis mažiau ir su 23 taškais užima 15-ąją vietą.