Ketvirtadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Arsenal“ ekipa namuose 2:1 (0:1) palaužė „Wolverhampton“ futbolininkus.

Paskutinę minutę „Wolverhampton“ pelnytas įvartis į savus vartus atnešė pergalę „Arsenal“ ekipai<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 25, 2022, 1:11 AM

Pirmąjį įvartį 10-ąją minutę pelnė svečiai, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Hwang Hee-Chan.

Londono klubas rezultatą išlygino tik 82-ąją minutę, kuomet kamuolį į svečių vartus pasiuntė Nicolas Pepe.

Pergalingas įvartis krito 5-ąją teisėjo pridėtą minutę. Alexandre’as Lacazette’as atliko smūgį į vartus, o „Wolverhampton“ kamuolį sugebėjo atmušti. Visgi, atmuštas kamuolys nebuvo sėkmingai ir jis įkrito į vartus.

„Arsenal“ po 24 rungtynių turi 45 taškus ir užima 5-ąją poziciją. „Wolverhampton“ sužaidė rungtynėmis daugiau ir turėdami 40 taškų žengia 7-oje vietoje.