Italijoje – gyvybiškai svarbi „AC Milan“ pergalė, kurią išplėšė paskutinėmis minutėmis

Sekmadienį vykusiose Italijos futbolo pirmenybių rungtynėse itin svarbią pergalę išvykoje iškovojo dėl titulo besikaunanti „AC Milan“ ekipa.

"Milan" šventė itin reikalingą pergalę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Apr 24, 2022, 11:49 PM, atnaujinta Apr 24, 2022, 11:53 PM

Milano klubas varžovų tvirtovėje po itin atkaklios kovos pačioje mačo pabaigoje 2:1 (0:1) palaužė Romos „Lazio“ futbolininkus ir vėl šoktelėjo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmąjį rungtynių įvartį vos 4-ąją akistatos minutę įmušė ir aikštės šeimininkus į priekį išvedė Ciro Immobile.

Svečiams reabilituotis pavyko tik po pertraukos – 50-ąją min. skaičius švieslentėje išlygino Olivier Giroud, o pergalingu tapusį įvartį jau pridėto laiko metu (92-ąją min.) įmušė italas Sandro Tonali.

Po svarbios pergalės į pirmą vietą šoktelėjusi „AC Milan“ vėl dviem taškais aplenkė ir į antrąją vietą nustūmė to paties miesto „Inter“ futbolininkus.

Pastarieji turi savotišką pranašumą – jie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, dėl šios priežasties turo pabaigoje lyderio pozicijos vėl gali apsiversti aukštyn kojomis.