Londono derbyje – „Arsenal“ pergalė prieš „West Ham“

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Arsenal“ ekipa išvykoje 2:1 (1:1) įveikė Londono „West Ham United“ futbolininkus.

Londono derbyje – „Arsenal“ pergalė prieš „West Ham“<br> AFP/Scanpix nuotr.

2022-05-01 20:37, atnaujinta 2022-05-01 21:13

Pirmasis įvartis krito į šeimininkų vartus krito 38-ąją minutę. Po Bukayo Saka pakelto kampinio Robas Holdingas smūgiu galva kamuolį pasiuntė į vartus.

Svečiai pranašumu džiaugėsi neilgai. Po 7 minučių „Arsenal“ baudos aikštelėje kamuolį priėmęs Jarrodas Bowenas atliko tikslų smūgį į kairį apatinį vartų kampą ir rezultatą išlygino.

Pergalingas rungtynių įvartis krito 54-ąją minutę. B.Saka ir vėl pakėlė kampinį, tačiau šįkart „Arsenal“ futbolininkai nesugebėjo atlikti smūgio, bet Gabrielis Martinelli kamuolį išsaugojo. Brazilas atliko aukštą perdavimą savo tautiečiui ir bendravardžiui Gabrieliui, kuris smūgiu galva kamuolį pasiuntė į vartų tinklą.

„Arsenal“ ekipa po 34 rungtynių turi 63 taškus ir susigrąžino 4-ąją vietą. „West Ham“ su 52 taškais rikiuojasi 7-oje pozicijoje.