Smagi metų pabaiga: Lietuvos futbolininkės iškovojo pergalę prieš Liuksemburgo rinktinę

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė paskutinėse šių metų rungtynėse sekmadienį nudžiugino pergale 3:2 svečiuose prieš Liuksemburgo komandą.

Lietuvos moterų futbolo rinktinė.<br> LFF nuotr.

2022-11-14 07:19, atnaujinta 2022-11-14 07:33

Kontrolinės rungtynės vyko Riumelanžo mieste.

Pastarąjį kartą Liuksemburgo ir Lietuvos moterų rinktinės kovojo 2015 metais.

Iš viso šiemet lietuvės žaidė 11 rungtynes: laimėjo ketverias, šešias pralaimėjo ir kartą sužaidė lygiosiomis.

Lietuvėms jau pačioje rungtynių pradžioje sėkmingai pavyko pralaužti varžovių gynybą – 14 ir 18 minutę įvarčius pelnė puolėja Ugnė Lazdauskaitė.

Aikštės šeimininkės sušvelnino skirtumą 29 minutę, tačiau neilgai trukus saugė Judita Sabatauskaitė padidino lietuvių atotrūkį iki 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje Liuksemburgo rinktinė vėl pelnė įvartį ir mėgino perimti žaidimo iniciatyvą.

Ugnė Lazdauskaitė turėjo šansą pelnyti „het-triką“, tačiau 52 minutę jai nepavyko realizuoti baudinio.

Per likusį laiką abi komandos susikūrė dėkingų progų puolime, tačiau rezultatas nepakito.

Lietuvės laimėjo susitikimą 3:2 ir pakilia nata baigė 2022 metų tarptautinių varžybų sezoną.

Rungtynių statistika

Liuksemburgas – Lietuva 2:3 (1:3)

Riumelanžo municipalinis stadionas

Įvarčiai: 29 min. Amy Thompson, 47 min. Laura Miller (Liuksemburgas); 14 ir 18 min. Ugnė Lazdauskaitė, 33 min. Judita Sabatauskaitė (Lietuva)

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: Meda Šeškutė, Greta Valikonienė, Algimantė Mikutaitė, Paulina Sarkanaitė, Erika Šupelytė, Simona Petravičienė, Milda Liužinaitė, Ugnė Lazdauskaitė, Judita Sabatauskaitė, Austė Bernotaitė, Lolita Žižytė. Atsargoje: Aušrinė Bikutė, Marija Galkina, Monika Grikšaitė, Alina Špakovskaja, Vismantė Čereškaitė, Gabija Valiukevičiūtė, Loreta Rogačiova.