„Bayern“ klubui – spaudimas iš visų pusių: lyderiu tapo „Union“

Vokietijos futbolo čempionato 19-ojo turo rungtynėse šeštadienį Berlyno „Union“ namuose 2:1 palaužė „Mainz“ ekipą ir pakilo į pirmąją vietą, surinkęs 39 taškus.

Berlyno „Union“ pakilo į pirmąją vietą, surinkęs 39 taškus.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Feb 4, 2023, 11:49 PM

Pergalingą įvartį 84 min. pelnė amerikietis Jordanas Pefokas.

Sezono išsišokėle vadinama Berlyno komanda dviem taškais aplenkė titulą ginantį Miuncheno „Bayern“, kuris po žiemos pertraukos stringa ir sekmadienį žais su „Wolfsburg“ svečiuose.

Taip pat 37 taškus surinko Dortmundo „Borussia“, kuri namuose pasiekė svarbią pergalę namuose 5:1 sutriuškino lentelės kaimynus „Freiburg“ komandą.

Lyderiams ant kulnų lipa ir 36 taškus turintis „Leipzig“ klubas, kuris svečiuose sužaidė 0:0 su „Koln“

Jau 17-ąją minutę iš aikštelės už dvi geltonas korteles buvo išvarytas „Freiburg“ gynėjas Kiliannas Sildillia, todėl „Borussia“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu.