UEFA Europos lygos atkrintamųjų mače „Barcelona“ neįveikė „Manchester United“

Ketvirtadienio vakarą įvyko UEFA Europos lygos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės, kuriose įdomiausia pora buvo katalonų „Barcelona“ ir „Manchester United“. Namie žaidę Ispanijos čempionato lyderiai nesuigebėjo palaužti anglų ir rungtynės baigėsi 2:2 (0:0).

„Barcelona“ ir „Manchester United“ komandų dvikova.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Feb 16, 2023, 9:59 PM, atnaujinta Feb 17, 2023, 12:01 AM

Įdomiausi įvykiai klostėsi po petraukos, mat pirmąsias 45 minutes ekipos žaidė vangiai ir įvarčių net neturėjo būti.

Pirmasis dvikovos įvartis krito 50 minutę, kai po Raphinha'os pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Marcosas Alonso.

Tačiau katalonai ilgai nesidžiaugė – 53 min. anglas Marcusas Rashfordas reidu į baudos aikštę ir smūgiu iš aštraus kampo išlygino rezultatą 1:1.

O jau po 59 min. po panašaus smūgio Julesas Kounde pasiuntė kamuolį į savus vartus ir jau „Manchester United“ pirmavo 2:1.

Rezultatą „Barcelona“ išlygino 76 min. kai į anglų ekipos vartus kamuolį nukreipė Raphinha.

Tiesa, tai buvo perdavimas į baudos aikštė, tačiau nei Robertas Lewandowskis, nei gynėjai kamuolio nelietė ir jis įskrido įvartus.

Atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės vyks Mančesteryje, vasario 23 dieną.