„Barcelona“ po 15 metų pertraukos krito prieš „Manchester United“ ir traukiasi iš Europos lygos turnyro

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosiose rungtynėse sulaukta nemenkos sensacijos: anlgų „Manchester United“ namuose rezultatu 2:1 (0:1) palaužė „Barcelona“ ekipą ir privertė Ispanijos čempionato lyderius pasitraukti iš turnyro. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Manchester United“ ekipa eliminavo „Barcelona“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-02-24 00:47, atnaujinta 2023-02-24 00:54

Tai buvo pirmoji katalonų neskėmė per 19 mačų – iki tol trenerio Xavi treniruojama ekipa laimėjo 16 akistatų ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis.

Pirmasis mačo įvartis krito 18 minutę: „Barcelona“ į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowskis.

Taip pasibaigė pirmasis kėlinys, o jau antrojo pradžioje amglai išlygino rezultatą – pasižymėjo 47 min. Fredas.

Pergalingą rungtynių įvartį 73 minutę „United“ ekipai pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Antony.

Praėjusiame sezone katalonai pasitraukė iš varžybų po ketvirtfinalio. „Manchester United“ ekipa „Barcelona“ klubą įveikė po 15 metų pertraukos – 2008 metais Čempionų lygoje anglai 1:0 palaužė „Barca“ ir po to tapo turnyro laimėtojais.

Per pastaruosius 14 mėnesių katalonų klubas iškrito jau ketvirtą kartą iš tarptautinių turnyrų – šį sezoną jis žaidė Čempionų lygoje ir baigė ten pasirodymą po grupės mačų.