​UEFA „Development“ turnyre lietuvės pripažino bosnių pranašumą

Antradienį LFF Kauno treniruočių centro stadione prasidėjo tarptautinis futbolo turnyras, skirtas merginų iki 16 metų rinktinėms.

​UEFA „Development“ turnyre lietuvės pripažino bosnių pranašumą<br> LFF nuotr.

LFF.lt

May 2, 2023, 8:00 PM

Pirmosiose rungtynėse estės rezultatu 2:1 įveikė Sakartvelo bendraamžes, o popietę šiame stadione lietuvės metė iššūkį Bosnijos ir Hercegovinos rinktinei. Susitikimas pasibaigė bosnių pergale 5:1.

Bosnių gretose Lina Hadžikadunić pelnė pirmąjį įvartį, 9 minutę savo prasiveržimą kairiuoju kraštu užbaigdama taikliu smūgiu.

Lietuvos rinktinės kapitonė Austėja Jokubaitytė 19 minutę išlygino rezultatą, kuomet ji atliko galingą smūgį iš aikštės vidurio, o varžovių vartininkė sužaidė neužtikrintai ir neatrėmė skriejusio kamuolio.

Visgi, jau už šešių minučių susitikimo teisėja skyrė baudinį į lietuvaičių vartus, o šia proga pasinaudojo bosnių kapitonė Una Rankić. Šiai žaidėjai pavyko pasinaudoti dar viena standartine situacija pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, taikliai atlikus baudos smūgį.

Antroje rungtynių pusėje viešnios padidino savo persvarą dar dviem įvarčiais, kurių autorės – Amila Abdukić ir Eldina Kurbasić.

Artimiausios UEFA „Development“ turnyro Kaune rungtynės įvyks šį ketvirtadienį. Įėjimas į stadioną žiūrovams – nemokamas, visas turnyro dvikovas tiesiogiai transliuoja futbolas.tv platforma.