Ašaros Dortmunde: „Bayern“ išplėšė titulą iš šansą paleidusios „Borussia“ rankų

Šeštadienį itin dramatiškai nusileido Vokietijos futbolo čempionato uždanga. Intriga pirmenybėse laikėsi iki pat paskutiniųjų lemiamo turo minučių, o visko pabaigoje sekė jau eiliniu tapęs Miuncheno „Bayern“ triumfas.

Vokietijos futbolo čempionatas baigėsi dramatiškai.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Vokietijos futbolo čempionatas baigėsi dramatiškai.<br>AP/Scanpix nuotr.
Vokietijos futbolo čempionatas baigėsi dramatiškai.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Vokietijos futbolo čempionatas baigėsi dramatiškai.
Daugiau nuotraukų (4)

May 27, 2023, 6:29 PM, atnaujinta May 27, 2023, 8:22 PM

Bavarai išvykoje 2:1 (1:0) pranoko „Koln“ futbolininkus ir 33-ąjį kartą klubo istorijoje tapo Vokietijos čempionais.

Tiesa, Miuncheno ekipa triumfavo ne tik savo dėka – „Bayern“ sulaukė itin svarbios dovanos iš Dortmundo, kurioje vietos „Borussia“ paleido auksiniu galėjusį tapti šansą.

Dortmundo ekipa namie 2:2 (0:2) sužaidė lygiosiomis su „Mainz“ ekipa. Norint tapti Vokietijos čempionais „Borussia“ komandai reikėjo laimėti šias rungtynes. Po paskutiniojo turo „geltonai-juodieji“ su „Bayern“ surinko tokį pat taškų skaičių.

„Bayern“ didvyriu tapo 89-ąją min. pergalę komandai išplėšęs Jamalas Musiala. Tai buvo 11-asis jo atstovaujamos komandos triumfas Vokietijoje iš eilės.

Kartu su Vokietijos futbolo čempionato pabaiga paaiškėjo ir kito sezono europinių turnyrų bilietų dalybos.

Be „Bayern“ ir „Borussia“ kitą sezoną UEFA Čempionų lygoje rungtyniaus „Leipzig“ ir „Union“ ekipos, vietą Europos lygoje iškovojo „Freiburg“ futbolininkai.

Tuo metu paskutiniąsias dvi vietas užėmė ir pirmenybių pirmąjį divizioną palikti turės „Schalke“ ir „Hertha“ klubai.