„Hegelmann“ trečią kartą įtūžį išliejo ant „Bangos“

„Optibet A lygos“ 23-ias turas finišavo Gargžduose, kur vietos ekipa priėmė svečius iš Laikinosios sostinės.

Kauno „Hegelmann“ vėl įveikė Gargždų „Bangą“<br> a lygos nuotr.

2023-07-25 21:28, atnaujinta 2023-07-26 09:29

Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa trečią sykį šiame sezone užtikrintai įveikė Gargždų „Bangą“ – rungtynės baigėsi rezultatu 3:0 (2:0).

Rungtynių pradžia svečiams tapo sėkminga – jau 14-ąją susitikimo minutę po puikaus Alexo Souzos perdavimo įvartį pelnė Ugochukwu Oduenyi.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį prie savų vartų klydo Samuelis Odeoyibo, kamuolys atšoko Karoliui Žebrauskui, visgi, pastarojo smūgis nebuvo taiklus. 42-ąją minutę krito antrasis kauniečių įvartis – gargždiškiai prarado kamuolį, svečiai tuo pasinaudojo bei perėjo į greitą ataką, perdavimo sulaukęs Thompsonas Gavi suklaidino Ze Edurardo ir Mantą Bertašių bei išsiskyrė taikliu šūviu.

Ilgai netrukus atsaką surengti bandė ir namų šeimininkai – baudos smūgį iš itin patogios pozicijos atliko Cesinha, tačiau nuginkluoti savo buvusios komandos brazilui nepavyko.

56-ąją minutę K. Žebrauskas atliko puikų perdavimą link Viliaus Piliukaičio, pastarasis smūgiavo į artimąjį vartų kampą bei taip privertė dirbti priešininkų vartininką. Po pakelto kampinio „Hegelmann“ ekipos baudos aikštelėje kilo nemažas gaisras, visgi, „Bangos“ futbolininkų smūgiai buvo blokuoti.

Mėlynai balti tašką šioje dvikovoje padėjo 85-ąją minutę, kai po pakelto Naurio Petkevičiaus kampinio galva pasižymėjo Michaelis Thuiqas. Tiesa, mačui einant į pabaigą rezultatą sušvelninti galėjo Ignas Venckus, kuris kamuolį gražiai prasimetė pro varžovą, bet smūgis tikslo nepasiekė.

Pasibaigus 23-iajam „Optibet A lygos“ turui „Hegelmann“ ekipa savo sąskaitoje turi 34 taškus bei rikiuojasi ketvirta, tuo tarpu „Banga“ yra surinkusi 23 taškus bei išlieka 7-oje pozicijoje.