„Sūduva“ A lygoje nuskynė dar vieną pergalę

Antrą svarbią pergalę „Optibet A lygoje“ iš eilės į savo sąskaitą įsirašė Marijampolės „Sūduva“.

Marijampolės klubas iškovojo pergalę.<br>alyga.lt nuotr.

2023-08-11 21:46

Dovydo Lastausko treniruojama ekipa 26-ojo turo akistatoje namuose 1:0 (0:0) įveikė šiemet dar neįveiktą Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje abi komandos rungtyniavo atsargiai – nebuvo užfiksuota nė vieno pavojingo epizodo. Dėl traumos mačo nebaigė „Bangos“ legionierius iš Portugalijos Goncalo Vieira.

Po pertraukos šeimininkai žaidė pranašiau ir pasiekė savo tikslą. Standartinės padėties metu 59-ąją minutę Oleksijus Zbunis pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kuris nieko nepalietė ir suspurdėjo vartų tinkle.

Kiek vėliau žaidimą pagyvinusio Oyinlola Kayode spirtą kamuolį atmušė Ričardas Šveikauskas, svečiai atsakė tik Roberto Vėževičiaus smūgiu į vartų plotą.