„Banga“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš „Dainavą“

„Optibet A lygoje“ šeštadienį įvyko dar vienas atkaklus mačas tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus „Dainavos“.

Gargždų „Banga“ paskutinę akimirką įveikė „Dainavą“<br> a lyga nuotr.

Sep 16, 2023, 8:49 PM

30-ajame ture dramatišku stiliumi pergalę 1:0 šventė namuose žaidę gargždiškiai.

Pirmame kėlinyje kur kas grėsmingiau atakavo šeimininkai. Mantas Bertašius atrėmė du Matheuso Araujo smūgius ir sykį išgelbėjo komandą nuo Davoro Rakičiaus atakos.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Banga“ atakavo grėsmingiau. Pavojingai mušė Dovydas Norvilas, Ignas Venckus sukirto kamuolį į skersinį.

Ketvirtą pridėto laiko minutę Gargždų klubas surengė rezultatyvią ataką. Cesinha atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur I. Venckus taikliai smūgiavo, išplėšdamas pergalę.