G. Gineitis pasirodė aikštelėje, o „Torino“ šventė įtikinamą pergalę

„Torino“ pirmadienio vakarą 3:0 (pirmoji pusė 2:0) įveikė Salerno „Salernitana“ ekipą ir iškovojo antrąją pergalę prestižinėse Italijos futbolo pirmenybėse. „Torino“ klubui priklausantis Gvidas Gineitis šįkart į aikštelę žengė 88-ąją minutę.

Nemanja Radonjičius<br> ZUMAPRESS.com/ZEUS/Scanpix nuotr.

2023-09-18 21:48, atnaujinta 2024-01-17 15:40

Tai buvo pirmiosios šio sezono lietuvio rungtynės prestižinėse „Serie A“ pirmenybėse.

Pirmasis įvartis į Salerno ekipos vartus krito jau 15-ąją minutę, kuomet pasižymėjo „Torino“ saugas Alessandro Buongiorno (1:0).

Antrasis įvartis į „Torino“ varžovų vartus krito prieš pat ilgąją pertrauką. 41-ąją minutę į „Salernitana“ vartus tikslų smūgį paleido Nemanja Radonjičius (2:0).

Po ilgosios pertraukos krito ir trečiasis įvartis, kuris galima sakyti uždarė rungtynes. Antrąkart 50-ąją minutę įvartį įmušė N.Radonjičius (3:0).

Per likusį laiką pavojingesnių progų abi ekipos neturėjo.

Ši pergalė „Torino“ ekipai yra antroji Italijos pirmenybėse. Po šio mačo G.Gineičio atstovaujama ekipa Italijoje žengia 7-oje vietoje.

Tuo tarpu „Salernitana“ klubas kol kas neiškovojo nė vienos pergalės ir užima 19-ąją vietą Italijos pirmenybėse.