Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi „Napoli“ nubraukė O. Giroud dublį

Sekmadienio Italijos futbolo čempionato rungtynių maratonas užsibaigė intriguojančia akistata Neapolyje, kuriame šalies čempionų titulą ginanti „Napoli“ savo aikštėje priėmė „AC Milan“ futbolininkus.

G.Raspadori įmušė įvartį, o „Napoli“ sužaidė lygiosiomis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 29, 2023, 11:40 PM

Nors svečiai iš Milano ir turėjo dviejų įvarčių pranašumą, bet akistata baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:2).

Abu savo įvarčius „AC Milan“ įmušė pirmajame kėlinyje, o jų autoriumi tapo prancūzas Olivier Giroud (22, 33 min.).

Po pertraukos sekė ir du iš eilės taiklūs aikštės šeimininkų smūgiai – 50-ąją min. atsilikimą sušvelnino Matteo Politano, o 63-ąją min. nuostabiai baudos smūgį realizavęs Giacomo Rasparori išlygino skaičius švieslentėje.

Nuo 89 min. „Napoli“ žaidė mažumoje: dėl antrosios geltonos kortelės iš aikštės buvo išvarytas Natanas, bet rezultatas išliko nepakitęs iki pat mačo pabaigos.

Po šių lygiųjų „AC Milan“ su 22 taškais Italijos futbolo čempionate žengia trečia, vieta žemiau įsitaisiusi yra „Napoli“ ekipa (18 taškų).