„AC Milan“ Čempionų lygoje pasiekė revanšą prieš PSG ir G. Donnarruma

Ypatingai ir nesvetingai Gianluigi Donnarumma pasitikęs „AC Milan“ UEFA Čempionų lygos namų rungtynėse 2:1 (1:1) palaužė Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipą.

„AC Milan“ Čempionų lygoje pasiekė revanšą prieš PSG ir G. Donnarruma<br> AP/Scanpix nuotr.
 „AC Milan“ Čempionų lygoje pasiekė revanšą prieš PSG ir G. Donnarruma<br> AFP/Scanpix nuotr.
 „AC Milan“ Čempionų lygoje pasiekė revanšą prieš PSG ir G. Donnarruma<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 „AC Milan“ Čempionų lygoje pasiekė revanšą prieš PSG ir G. Donnarruma<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2023-11-07 22:03, atnaujinta 2023-11-08 00:09

„AC Milan“ fanai savo buvusiam vartininkui G.Donnarummai paruošė „karštas“ sutiktuves. Netikrais „Dollarumma“ banknotais tautietį užmėtę „AC Milan“ fanai taip pat vilkėjo 71-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Šis skaičius simbolizuoja žmogų be vertybių.

Visgi pirmieji įvartį pelnė svečiai. 9-ąją minutę po kampinio Marquinhos atliko perdavimą nedengiamam Milanui Škriniarui, kuris būdamas prie pat vartų nesunkiai su galva nukreipė kamuolį į tinklą.

Jau po 3 minučių kamuolį iš savo vartų tinklo teko traukti G.Donnarummai. Įspūdinga reidą nuo savo aikštės pusės surengęs Rafaelis Leao atliko perdavimą Olivieriui Giroud kurio smūgį sugebėjo atlaikyti PSG vartų sargas. Kamuolys atšoko aukštai į viršų, o prie jo suskubęs R.Leao atliko smūgį per save ir išlygino rezultatą.

50-ąją minutę „AC Milan“ išsiveržė į priekį. Theo Hernandezas iš kairės aikštės pusės atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje aukščiau už varžovus šokęs O.Giroud pelnė įvartį su galva.

F grupėje pirmauja Dortmundo „Borussia“, kuri turi 7 taškus. Paryžiaus „Saint-Germain“ su 6 taškais rikiuojasi 2-oje vietoje, „AC Milan“ ekipa savo sąskaitoje turi 5 taškus ir užima 3-ąją poziciją. 4-oje vietoje esantys „Newcastle United“ futbolininkai turi 4 taškus.

Pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi PSG pergale 3:0.

Čempionų titulą ginantis „Manchester City“ namuose 3:0 (2:0) sutriuškino Berno „Young Boys“.

„Miestiečiai“ į priekį išsiveržė 23-ąją minutę, po sėkmingai realizuoto 11 metrų baudinio, o per pirmajame kėlinyje pridėtą laiką įvartį pelnė ir Philas Fodenas.

51-ąją minutę E.Haalandas pelnė dar vieną įvartį, o po dviejų minučių svečių saugas Sandro Lauperis užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko savo komandą rungtyniauti dešimtyje.

Kitose grupės rungtynėse „RB Leipzig“ išvykoje 2:1 (1:0) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“.

G grupėje pirmaujantis, visus 4 mačus laimėjęs „Manchester City“ jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Tą patį padarė ir Leipcigo klubas, kuris turėdamas 9 taškus rikiuojasi 2-oje vietoje. „Crvena Zvezda“ ir „Young Boys“ savo sąskaitoje turi po 1 tašką.