„Juventus“ neatsilieka nuo pirmaujančio „Inter“

Italijos „Serie A“ čempionate ir toliau Turino „Juventus“ klubas vejasi lyderį Milano „Inter“. Savo paskutiniame šių metų mače „Juventus“ palaužė „AC Roma“ atstovus 1:0 ( 0:0).

Adrien Rabiot pelnė įvartį „Juventus“ ekipai.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 31, 2023, 7:46 AM

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse pelnė Adrienas Rabiotas, kuris tik prasidėjus antram kėliniui – 47-ąją minutę – puikiu smūgiu nuginklavo vartininką. Tiesa, mačo pabaigoje – 88 min. Federico Chiesa padvigubino rezultatą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Dabar „Juventus“ turi 13 nepralaimėtų mačų seriją – Turino atstovai laimėjo 10 rungtynių ir tris kartus sužaidė lygiosiomis.

Po šio laimėjimo „Juventus“ turi 43 taškus ir dviem atsilieka nuo „Inter“.