Triuškinanti „Torino“ pergalė prieš „Napoli“ pažymėta ir G. Gineičio žengimu į aikštę

„Torino“ klubas su Gvidu Gineičiu Italijos futbolo čempionate namuose 3:0 (1:0) čempionų titulą ginantį „Napoli“.

G. Gineitis<br> SIPA/Scanpix nuotr.

Jan 7, 2024, 6:26 PM, atnaujinta Jan 17, 2024, 3:36 PM

Šeimininkai į priekį išsiveržė 43-ąją minutę, kuomet Antonio Sanabria pasiuntė kamuolį į vartus po Duvano Zapatos perdavimo.

Pertraukos metu „Napoli“ strategas Walteris Mazzarri nusprendė geltoną kortelę turėjusį Piotrą Zielinskį pasodinti ant suolo ir vietoje jo išleido Pasquale Mazzocchi, kuriam tai buvo pirmosios rungtynės Neapolio komandoje.

Toks sprendimas visiškai nepasiteisino, kadangi jau 50-ąją minutę debiutantas už grubią pražangą užsidirbo raudoną kortelę.

Kiekybinį pranašumą įgavę „Torino“ futbolininkai pelnė dar du įvarčius ir šventė pergalę. Tiksliais smūgiais pasižymėjo Nikola Vlašičius ir Alessandro Buongiorno.

Lietuvis G.Gineitis ant vejos žengė tik 90-ąją minutę ir aikštėje praleido keturias teisėjo pridėtas minutes.

„Torino“ su 27 taškais po 19 turų užima 10-ąją vietą. „Napoli“ turėdami 28 taškus rikiuojasi 9-oje pozicijoje.