„Bayern“ nesišvaisto taškais – įveikė „Augsburg“ ir toliau vejasi čempionato lyderį

Vokietijos futbolo čempionate prie pirmaujančios Lėverkuzeno „Bayer“ komandos bando artėti titulą ginanti Miuncheno „Bayern“ komanda. Šeštadienį ekipa turėjo paplušėti ir 3:2 (2:0) įveikė „Augsburg“.

„Bayern“ ekipa įveikė „Augsburg“<br> AFP/Scanpix nuotr.

2024-01-27 18:58, atnaujinta 2024-01-27 18:59

Pirmame kėlinyje „Bayern“ ekipa po 23 min. Aleksandaro Pavlocičiaus ir 45 min. Alphonso Davieso įvarčių pirmavo 2:0.

Po pertraukos 52 minutę Ermedinas Demirovičius sumažino atsilikimą, tačiau ilgai tuo „Augsburg“ nesidžiaugė. 58 min. Harry Kane'as sugrąžino dviejų įvarčių skirtumą.

88 minutę šeimininkai galėjo skirtumą sumažinti nuo 11 metrų žymos, tačiau Svenas Michelis šia galimybe nepasinaudojo. Vis dėlto 94 min. skirtą dar vieną 11 metrš baudinį galiausiai realizavo savo antrąjį įvartį pelnęs E. Demirovičius.

Per likusį laiką „Bayern“ atsilaikė ir įsirašė labai reikalingus tris taškus. „Augsburg“ ir toliau lieka 12-oje vietoje.