„Liverpool“ be jokių problemų žengė į FA taurės aštuntfinalį

Sekmadienį Anglijoje sužaisti dar keturi FA taurės ketvirtojo etapo – šešioliktfinalio mačai. Eilinę pergalę ir kelialapį į aštuntfinalį garantavo sau Anglijos „Priemier“ lygos lyderis „Liverpool“, kuris 5:2 susitvarkė su antrojo diviziono vidutinioku „Norwich City“.

„Liverpool“ neturėjo problemų FA taurės šešioliktfinalyje.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 28, 2024, 6:45 PM, atnaujinta Jan 28, 2024, 10:47 PM

„Liverpool“ iš viso smūgiavo 29 kartus, o varžovai vos 6, o Jurgeno Kloppo auklėtiniai kamuolį valdė 73 procentus laiko.

Ne pagrindine sudėtimi žaidusiam „Liverpool“ įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Curtis Jonesas, Darwinas Nunezas, o antrame pasižymėjo Diogo Jota, Virgilas van Dijkas bei Ryanas Gravenberchas.

„Norwich“ klube pirmame kėlinyje rezultatą švelnino Benjaminas Gibsonas, o antrame – Borja Sainzas.

Kitame etape „Liverpool“ lauks „Watford“ ir „Southampton“ poros nugalėtojas. Pirmasis mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Per šį mačą sirgaliai iškėlė padėkos plakatus „Liverpool“ strategui, kuris šeštadienį pranešė, kad paliks po sezono ekipą.

Šiame varžybų etape komandoms sužaidus lygiosiomis numatytos antrosios rungtynės kitos komandos aikštėje.