Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos fanų akys buvo nukreiptos į „Emirates“ stadioną, kuriame susitiko čempionato lyderiai – Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“.

​„Premier“ lygos lyderių mūšyje – užtikrinta „Arsenal“ pergalė prieš „Liverpool“<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 4, 2024, 8:44 PM

Namuose rungtyniavęs „Arsenal“ atrodė kur kas geriau už varžovus ir šventė pergalę 3:1 (1:1).

14-ąją minutę. Kai‘us Havertzas atsidūrė vienas prieš „Liverpool“ vartininką, tačiau Alissonas sugebėjo atlaikyti varžovo smūgio. Visgi svečiams priežasties džiaugtis nebuvo, kadangi prie ašokusio kamuolio atsidūręs Bukayo Saka šį nukreipė į vartų tinklą.

Svečiai rezultatą išlygino pirmojo kėlinio pabaigoje, per pridėtą laiką. Po kilusio chaoso „Arsenal“ aikštelėje kamuolys nesėkmingai atsimušė į Gabrielį ir nuo šio įskriejo į vartus.

67-ąją minutę „Arsenal“ vėl išsiveržė į priekį. Gabrielis atliko perdavimą per visą aikštę, o dėl kamuolio kovojo Virgilas van Dijkas ir Gabrielis Martinelli. V.van Dijkas sėkmingai atsitvėrė varžovą ir paliko kamuolį Alissonui, kad šis jį išmuštų toliau nuo vartų.

Visgi vartų sargas sugebėjo nepataikyti į šokinėjantį kamuolį ir prie šio suskubęs G.Martinelli pelnė kuriozišką įvartį.

88-ąją minutę Ibrahima Konate užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės, o po 4 minučių Leandro Trossardas tiksliu smūgiu užtvirtino „Arsenal“ pergalę.

Po 23 rungtynių turėdami 51 tašką „Liverpool“ futbolininkai ir toliau pirmauja „Premier“ lygoje, tačiau antroje vietoje esantis „Arsenal“ atsilieka tik 2 taškais.