Vokietijos futbolo čempionato grandų dvikovoje „Bayer“ nepasigailėjo „Bayern“

Vokietijos pirmenybėse Lėverkuzeno „Bayer“ namuose lengvai susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ vienuolike.

Vokietijos futbolo čempionao grandų dvikovoje „Bayer“ nepasigailėjo „Bayern“<br> DPA/SPO/Scanpix nuotr.

2024-02-10 22:58, atnaujinta 2024-02-10 23:04

Pirmoje „Bundesliga“ vietoje esanti „Bayer“ 3:0 (1:0) nugalėjo kitus Vokietijos grandus.

„Bayer“ 18-ą minutę į priekį išvedė tikslus Josipo Stanisičiaus smūgis, 50-ąją minutę „Bayern“ dar labiau padėjo nutolti Alejandro Grimaldo.

Lemiamą dūrį į „Bayern“ vartus įkalė Jeremie Frimpongas, kuris 90+5 minutę uždarė rungtynes ir leido savo komandai švęsti pergalę.

„Bayer“ po šios pergalės savo atotrūkį nuo principinių varžovų padidino iki 5 taškų („Bayer“ 55, „Bayern“ 50).