G. Gineitis rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau „Torino“ krito Romoje

Gvidas Gineitis išvykos „Serie A“ rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau jo atstovaujamas „Torino“ klubas išvykoje 1:3 (1:1) pripažino „AS Roma“ pranašumą.

Gvidas Gineitis ir Paulo Dybala.<br> Zuma/Scanpix nuotr.

2024-02-26 22:16

Lietuviui šį sezoną buvo tai tik trečiosios rungtynės, kurias jis pradėjo startinėje „Torino“ sudėtyje.

Pirmieji įvarčiai krito pirmojo kėlinio pabaigoje. 42-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo P.Dybala, o jau nį realizavo P.Dybala, o jau 44-ąją minutę rezultatą išlygino Duvanas Zapata.

Visgi antrajame kėlinyje 57-ąją ir 69-ąją minutėmis pelnyti P.Dybala įvarčiai nulėmė Romos klubo pergalę.

G.Gineitis buvo pakeistas 80-ąją minutę, o svečiai atsilikimą sušvelnino 89-ąją minutę, kuomet kamuolį į savo vartus nukreipė Deanas Huijsenas.

„Torino“ su 36 taškais rikiuojasi 10-oje pozicijoje, o 44 taškus turinti „AS Roma“ užima 6-ąją vietą.