Praleido pirmieji, bet šventė pergalę – Mančesterio derbį laimėjo „mėlynieji“

Sekmadienį Anglijos futbolo sirgalių dėmėsį pritraukė visada milžiniško ažiotažo susilaukiantis Mančesterio miesto derbis. „Manchester City“ savo aikštėje priėmė „Manchester United“ futbolininkus.

Ph.Fodenas įmušė du įvarčius.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2024-03-03 19:27, atnaujinta 2024-03-03 19:40

Akistatą 3:1 (0:1) laimėjo aikštės šeimininkai.

Nors ir šventė pergalę, bet „Manchester City“ pirmajame kėlinyje buvo atsiliekančios komandos vaidmenyje – 8-ąją mačo minutę svečius fantastišku smūgiu į priekį išvedė Marcusas Rashfordas.

Po pertraukos „mėlynieji“ prapliupo įvarčiais – 56-ąją min. rezultatą išlygino Philas Fodenas, 80-ąją min. jis jau persvėrė rezultatą, o dar vieną vinį įkalė 91-ąją min. baudinį realizavęs Erlingas Haalandas.

Po šios pergalės „Manchester City“ su 62 taškais rikiuojasi antra ir nuo pirmaujančios „Liverpool“ atsilieka tašku. Tuo metu „Manchester United“ su 44 taškais žygiuoja šešta.

Kitose sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Burnley“ namie 0:2 nusileido „Bournemouth“ ekipai.