Europos lygoje „Liverpool“ per 7 minutes pelnė 4 įvarčius, o „Bayer“ sugebėjo stebuklingai išsigelbėti

Europos lygoje ketvirtadienį sužaistos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo aštuonios komandos, kurios tęsia kovą dėl trofėjaus. Dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo „Liverpool“ komanda, kuri namuose 6:1 sutriuškino Prahos „Sparta“.

„Liverpool“ futbolininkai sudaužė „Sparta“.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 15, 2024, 12:24 AM, atnaujinta Mar 15, 2024, 12:28 AM

Pirmoje akistatoje anglai čekus buvo įveikę 5:1, tad galutinis dviejų mačų rezultatas tapo net 11:2. „Liverpool“, nors ir buvo ramus, antrame mače sugebėjo per beveik 7 minutes pelnyti 4 įvarčius ir 14 min. pirmavo net 4:0. Po to anglai sumažino spaudimą ir net 43 min. leido čekų ekipos futbolininkui Veljko Birmancevičiui pelnyti įvartį.

Neįtikėtinas trileris vyko mače tarp Lėverkuzeno „Bayer“ ir Agdamo „Qarabag“. Pirmosios rungtynės baigėsi rezultatu 2:2

Nors buvo galvota, kad Vokietijos čempionato lyderis sutrins į miltus svečius, to neįvyko, o jau 58-ąją minutę svečius į priekį išvedė Abdellahas Zoubiras.

Maža to – 63-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Azerbaidžano klubo žaidėjas Elvinas Jafargulijevas, bet tai „Qarabag“ nesustabdė ir 67-ąją minutę jis sugebėjo padvigubinti rezultatą iki 2:0.

Vokiečiai suskubo vytis ir 72-ąją minutę rezultatą sušvelnino olandas Jeremie Frimpongas. Jau per pridėtą laiką rezultatą išlygino Patrikas Schickas.

Atrodė, kad klubai žais pratęsimą, tačiau tas pats P.Schickas 97-ąją mačo minutę dar kartą pasižymėjo ir iškovojo kelialapį „Bayer“ į ketvirtfinalį.

Europos lygos ketvirtfinalio burtai vyks penktadienį 14 val.