„Bayern“ sudaužė autsaiderį, tačiau atsitrenkęs į vartus traumą gavo H. Kane'as

Vokietijos futbolo čempionate dešimtkart iš eilės čempionu buvęs ir dabar lyderį besivejantis Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šiek tiek sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio Lėverkuzeno „Bayer“ klubo.

Harry Kane'as gavo traumą. <br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 16, 2024, 8:43 PM, atnaujinta Mar 16, 2024, 8:47 PM

Miuncheno ekipa 5:2 (2:1) išvykoje susitvarkė su visišku Bundeslygos autsaideriu „Darmstadt“ klubu.

Mačo pradžia nieko gero nežadėjo svečiams – 28-ąją minutę Timas Skarke išvedė šeimininkus į priekį, o 36-ąją minutę rezultatą lygino Jamalas Musiala.

Prieš pat teisėjo švilpuką, kuris turėjo skelbti pertrauką, Miuncheno atstovus į priekį išvedė Harry Kane'as.

Pastarasis žaidėjas gavo traumą, antrame kėlinyje atsitrenkęs į vartų virpstą. Tai įvyko 78 min., kai anglas bandydamas pelnyti įvartį į tuščius vartus atsitrenkė koja į vartų rėmą. Tuo metu „Bayern“ pirmavo jau 4:1.

H.Kane'as pats paliko aikštę, o 82-ąją minutę jį pakeitė Ericas-Maximas Choupo-Motingas.

Šiame sezone H.Kane'as per 26 rungtynes pelnė 31 įvartį ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bayern“ treneris Thomasas Tuchelis po mačo kalbėjo apie klub o pergalę ir Harry Kane'o traumą.

„Džiaugiamės pergale išvykoje. Sukūrėme daug gerų progų ir nusipelnėme įmušti tiek įvarčių. Turėjome sunkumų, kai varžovas pelnė pirmąjį įvartį, bet vėliau susikūrė geras progas: žaidėme nepakankamai kompaktiškai, valdėme dažnai kamuolį, nors kartais per daug pasitikėjome jį valdydami.

Apskritai turėjome gerą savaitę. Situacija komandoje gerėja – grįžta traumuoti žaidėjai, pas mus gera atmosfera, geros treniruotės.

Džiaugiuosi, kad šiandien laimėdami mačą tęsėme teigiamą tendenciją. Jei kalbėsime apie H.Kane'ą, jis atsitrenkė į vartų stulpą ir susižalojo čiurną.

Diagnozės dar nėra, reikia palaukti. Tikiuosi, kad nėra nieko blogo“, – sakė „Bayern“ vyriausiasis treneris T.Tuchelis.