Košmaras Argentinoje: futbolininkas balansavo ties mirties riba, rungtynės nutrauktos

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusios Argentinos futbolo čempionato rungtynės tarp vietos „Estudiantes“ ir „Boca Juniors“ ekipų pažymėtos kraupiu epizodu. Pirmajame kėlinyje vienam iš futbolininkų prasidėjo konvulsijos, jis buvo skubiai išgabentas į ligoninę.

Argentinos futbolo čempionate buvo balansuota ties tragedijos riba.<br>Stopkadrai.

Mar 18, 2024, 8:42 AM

27-ąją mačo minutę „Boca Juniors“ komanda rengė ataką ir kėlė kamuolį į priešininkų baudos aikštelę, bet tada be jokio kontakto su varžovu ant aikštės nukrito „Estudiantes“ futbolininkas Javieras Altamirano. Jį ištiko traukulių priepuolis.

Nelaimės ištiktą futbolininką žaibiškai pradėjo gaivinti komandos draugai, aikštėje greitai pasirodė ir greitosios pabalbos automobilis, o stadioną persmelkė nežinia.

Stebėdami vaizdą žaidėjai nesulaikė ašarų, o konvulsijų apimtas J.Altamirano buvo išgabentas į ligoninę.

Abiejų komandų kapitonai ir treneriai po bendro pasitarimo nusprendė nebepratęsti rungtynių, jos buvo sustabtytos rezultatui esant 0:0.

Kiek vėliau pasirodė ir pirmosios žinios iš ligoninės. Buvo pranešta, kad sunegalavusio futbolininko sveikata stabilizavosi, jam atliekami papildomi tyrimai.