„Sūduva“ ir „Banga“ išsiskyrė lygiosiomis

Trečiadienio 7-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių maratonas prasidėjo dvikova Gargžduose, kur vietos ekipa priėmė Marijampolės „Sūduvą“. Nė viena komanda puolime nesužibėjo – susitikimas baigėsi rezultatu 0:0.

Motiejus Burba<br> Alyga.lt nuotr

alyga.lt

Apr 10, 2024, 8:22 PM

Cesinha savąjį šansą turėjo jau 4-ąją minutę, tačiau smūgis Mantui Bertašiui didesnių problemų nesukėlė. Vos po kelių minučių po Motiejaus Burbos skerso perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į vartus pasiųsti siekė Rokas Filipavičius, pastarajam kelią užkirto vartininkas.

Kėlinio pabaigoje pavojų šeimininkams kėlė Ernestas Burdzilauskas, pastarąjį sustabdė Antonio Lara, jau kitame epizode M. Burba surado Stevą Lawsoną, jo spirtas kamuolys skriejo tiesiai į M. Bertašių.

Antrąją mačo pusę atidarė S. Lawsonas, kuris atliko tolimą smūgį, tiesa, kamuolį sugavo varžovų vartų sargas. Sužaidus beveik 70 minučių Vilius Piliukatis smūgiavo galva, Giedrius Zenkevičius su tuo susitvarkė.

82-ąją minutę po keitimo pasirodęs Aivaras Emsis buvo atsidūręs pavojingoje situacijoje, visgi, latvio šūvis buvo blokuotas. Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos šalia baudos aikštelės prasižengė Ivanas Zotko, tuo pasinaudojęs Valdas Paulauskas atliko laisvą smūgį, savo ekipą priverstas gelbėti buvo G. Zenkevičius. Pastarasis padirbėti turėjo ir per pridėtą teisėjo laiką, kai teko atremti Cesinhos atliktą bandymą kaire koja.

Po 7-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynių Marijampolės „Sūduva“ su 9 taškais rikiuojasi penkta, Gargždų „Banga“ – su 7 taškais žengia septinta.