„Liverpool“ iškrito iš Europos lygos, „Leverkusen“ tęsią sezoną be pralaimėjimų

UEFA Europos lygoje paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai. Vietas kitame etape užsitikrino Lėverkuzeno „Bayer“, „Atalanta“, „AS Roma“ ir Marselio „Olympique“.

„Liverpool“ iškrito iš Europos lygos, „Leverkusen“ tęsią sezoną be pralaimėjimų<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Apr 19, 2024, 12:11 AM, atnaujinta Apr 19, 2024, 12:51 AM

Įspūdingą sezoną tęsiantis „Bayer“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su Londono „West Ham United“ ekipa. To Vokietijos klubui užteko norint žengti į kitą etapą.

Pirmieji įvartį 13-ąją minutę pelnė šeimininkai, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Michailas Antonio. Visgi 89-ąją minutę Jeremie Frimpongas rezultatą išlygino.

Pirmosios rungtynės Vokietijoje baigėsi „Bayer“ pergale 2:0.

Xabi Alonso auklėtiniai šiame sezone dar jokiame turnyre nepatyrė pralaimėjimo.

Pasirodymą baigė „Liverpool“ ekipa. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 1:0 (1:0) pranoko „Atalanta“ ekipą, tačiau kadangi Liverpulyje Italijos klubas laimėjo 3:0, dėl to būtent jis ir žengė į kitą etapą.

Vienintelį rungtynių įvartį po 11 metrų baudinio 7-ąją minutę pelnė Mohamedas Salah.

Tuo tarpu „AS Roma“ namuose 2:1 (2:0) pranoko „AC Milan“ ir išsikovojo vietą pusfinalyje.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Gianluca Mancini ir Paulo Dybala.

Nuo 31-osios minutės šeimininkai žaidė mažumoje, kadangi raudoną kortelę užsidirbo Zeki Celikas, tačiau per valandą laiko Milano gretose tik Matteo Gabbia sugebėjo pasižymėti vienu įvarčiu.

Pirmosios rungtynės baigėsi Romos komandos laimėjimu 1:0.

Paskutinėse rungtynėse Marselio „Olympique“ ir Lisabonos „Benfica“ komandos santykius aiškinosi baudinių serijoje.

Pirmosios rungtynės baigėsi Portugalijos klubo pergale 2:1, o Prancūzijoje po 90 minučių „Olympique“ pirmavo 1:0.

Vienintelį rungtynių įvartį per pagrindinį laiką 79-ąją minutę pelnė Farisas Moumbagna.

Baudinių serijoje pranašesni buvo Marselio futbolininkai. Angelis Di Maria pirmąjį „Benfica“ komandos baudinys paleido į vartų konstrukciją, o atliekant ketvirtąjį Lisabonos komandos baudinį Pau Lopezas atrėmė Antonio Silvos smūgį.

Pusfinalyje „Bayer“ susitiks su „AS Roma“, o „Atalanta“ kausis prieš „Olympique“.