„Kauno Žalgiris“ pratęsė sėkmingą seriją

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelėje į viršų kyla „Kauno Žalgiris“. 9-ajame ture trečią kartą iš eilės nugalėję kauniečiai namuose 2:1 (1:1) įveikė Marijampolės „Sūduvą“.

„Kauno Žalgiris“ pratęsė sėkmingą seriją<br>alyga.lt nuotr.

alyga.lt

Apr 20, 2024, 5:32 PM

Pačioje dvikovos pradžioje Matiaso Rale perduoto kamuolio į vartus nepasiuntė Armandas Kučys, tačiau tą, jį baudos aikštelėje suradus tam pačiam suomiui, padarė 6-ąją minutę. Tai buvo penktasis A. Kučio pelnytas įvartis – jis vėl tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Pirmame kėlinyje „Kauno Žalgirio“ puolėjas po visą mačą aktyviai žaidusio Artūro Dolžnikovo perdavimo turėjo dar vieną gerą galimybę, kurios nerealizavo. Sūduviečių gretose arti tikslo buvo Ugochukwu Oduenyi – nuo jo bandymo apsigynė Maxime‘as Spano Rahou. Bandydamas atliktį smūgį, legionierius iš Nigerijos patyrė traumą ir buvo pakeistas.

Prieš pat pertrauką po U. Oduenyi pakeitęs Motiejus Burba išprovokavo Aldayro Hernandezo pražangą baudos aikštelėje – baudinį realizavo Steve‘as Lawsonas.

57-ąją minutę kauniečiai vėl galėjo išsiveržti į priekį. Po VAR peržiūros teisėjas Orestas Abramavičius skyrė, tačiau jį uždirbęs Gratas Sirgėdas turėjo kapituliuoti prieš Giedrių Zenkevičių, nesėkmingai antruoju bandymu mušė ir Vilius Armanavičius.

Po 16 minučių šis duetas su kaupu reabilitavosi. G. Sirgėdas atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, o V. Armanavičius galva nukreipė kamuolį į vartus. Per likusį abiejose komandose debiutavo Jermaine‘as Hyltonas bei Klavas Kramenas, tačiau daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

„Kauno Žalgiris“ su 13 taškų pakilo į 4-ąją vietą, Marijampolės ekipa turi 9 taškus ir rikiuojasi septinta.