Išvykoje pergalę pasiekusi „Liverpool“ ekipa padidino intrigą kovoje dėl pirmos vietos „Premier“ lygoje.

„Premier“ lygoje: Intrigą didinantis „Liverpool“ ir triuškinanti „Crystal Palace“ pergalė<br> ZUMA press/Scanpix nuotr.

Apr 21, 2024, 9:13 PM

„Liverpool“ išvykoje rezultatu 3:1 įveikė „Fulham“ komandą.

32-ą minutę pirmą rungtynių įvartį pelnė ir svečius į priekį išvedė Trentas Alexanderis-Arnoldas. Per pirmojo kėlinio pridėtinį laiką rezultatą išlygino Timothy Castagne (1:1).

Visgi „Liverpool“ perėmė susitikimo kontrolę – 53-ąją minutę „Liverpool“ pranašumą sugrąžino Ryanas Gravenberchas, o 72-ąją minutę pergalę įtvirtino Diogo Jota.

„Liverpool“ po šios pergalės turi 74 taškus ir pagal taškus susilygino su pirmoje vietoje esančia Londono „Arsenal“ ekipa.

Kitose rungtynėse „Crystal Palace“ pasiekė triuškinančią pergalę prieš „West Ham United“ futbolininkus.

7-ąją rungtynių minutę namų šeimininkų sąskaitą atidarė „Crystal Palace“ puolėjas Michael'as Olise. 16-ą minutę rezultatą padvigubino Eberechi Eze'as, o 20-ą ir 31-ą minutes po įvartį pelnė ir Emersonas su Jean'u-Philippe Mateta.

Pirmąjį svečių įvartį 40-ą minutę pelnė Michail'as Antonio ir „West Ham United“ futbolininkai į pertrauką žengė su 3 taškų deficitu (4:1).

Antroje rungtynių dalyje dar kartą įvarčiu pasižymėjo Jean'as-Philippe Mateta, o rezultatą švelninti 89-ą minutę bandė Dean'as Hendersonas.