Pranašumą iššvaistęs „Manchester United“ išvargo vietą FA taurės finale

Antrajame Anglijos FA taurės pusfinalyje pranašumą iššvaistė ir dramatiškoje baudinių serijoje pergalę išplėšė „Manchester United“ futbolininkai.

Pranašumą iššvaistęs “Man United” išvargo vietą FA taurės finale<br> Imago/Scanpix nuotr.

Apr 21, 2024, 8:56 PM, atnaujinta Apr 21, 2024, 9:19 PM

„Manchester United“ Vemblio stadione išplėšė sunkią pergalę 3:3 (4:2) prieš „Coventry City“ ir užsitikrino vietą FA taurės finale.

Sėkmingai rungtynes pradėję „Man United“ futbolininkai iki pat ilgosios pertraukos laukė kontrolę. Pirmą rungtynių įvartį 23-ąją minutę pelnė Scottas McTominay, o per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką skirtumą padvigubino Harry Maguire‘as (2:0).

Antrame rungtynių kėlinyje trečiąjį įvartį pridėjo Bruno Fernandesas ir „Man United“ ekipai sukūrė net trijų taškų pranašumą.

Antro kėlinio viduryje į žaidimą sugrįžę „Coventry“ futbolininkai pradėjo lyginti rezultatą. 71-ąją minutę ekipos sąskaitą atidarė Ellis Simmsas, o 79-ąją rezultatą padvigubino Callum‘as O‘Hare‘as (3:2).

Per paskutinę rungtynių akimirką sėkmingai kamuolį į „Man United“ vartus pasiuntęs Haji Wright‘as išlygino rezultatą ir rungtynės nusitęsė iki baudinių serijos.

Baudinių serijoje taiklesni buvo Mančesterio ekipos futbolininkai, 4-2 rezultatu per plauką užsitikrinę pergalę ir vietą FA taurės finale.            .

FA taurės finale „Manchester United“ susitiks su „Manchester City“ futbolininkais.