Šiaurės Londono derbyje – dėl titulo kovojančios „Arsenal“ pergalė „Manchester City“ savo mače taip pat laimėjo

Sekmadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse ietis surėmė dvi Šiaurės Londono ekipos – „Arsenal“ savo aikštėje priėmė „Tottenham Hotspur“ futbolininkus.

Londono derbyje pergalę šventė raudonieji.<br>AP/Scanpix nuotr.

Apr 28, 2024, 6:19 PM, atnaujinta Apr 28, 2024, 9:06 PM

Akistata baigėsi aikštės šeimininkų pergale 3:2 (3:0).

Pamatus pergalei „Arsenal“ pasiklojo dar pirmajame kėlinyje, kai po jo pirmavo net 3:0, tačiau 87-ąją min. Son Heungui-minui pavyko sušvelninti atsilikimą iki nulio.

Įtampos buvo, bet aikštės šeimininkai atsilaikė – pergalę nuskynęs Londono klubas išliko „Premier“ lygos lentelės viršūnėje, bet keturiais taškais atsiliekanti „Manchester City“ turi net dvejas rungtynes atsargoje.

Sekmadienį savo mačą kiek vėliau žaidė „Manchester City“ vienuolikė, kuri per 34 sužaistus turus turi 79 taškus.

Miestiečiai svečiuose 2:0 susitvarkė su „Nithingam Forest“ vienuolike ir priartėjo prie „Arsenal“ ekipos, kuri šiuo metu rikiuojasi pirmoje vietoje.

31-ąją minutę pasižymėjo Joško Gvardiolas, o 71 minutę įvartį įkalė Erlingas Haalandas.

Beje, „Manchester City“ turi vienerių rungtynių rezervą.