Naujokų magija: iš duobės išlipę „TransINVEST“ futbolininkai tėškė antausį „Kauno Žalgiriui“

„TOPsport A lygos“ 12-ajame ture užfiksuotas geriausias vienos komandos kėlinio benefisas. Vilniaus rajono „TransINVEST“ namuose 3:2 (0:2) palaužė „Kauno Žalgirį“.

Linas Pilibaitis<br>E. Žaldario nuotr.

alyga.lt

May 2, 2024, 7:59 PM

Svečiai į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Gratas Sirgėdas puikiai išpildė baudos smūgį. Netrukus debiutantai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau sumaišties metu kamuolio į vartus pasiųsti nepavyko.

Kauno Žalgiris“ pranašumą padvigubino 43-iąją minutę. Kairiajame krašte kamuolį gavęs Artūras Dolžnikovas prasiveržė arčiau vartų ir pelnė įvartį.

„TransINVEST“ ekipa atkūrė intrigą po pertraukos. 61-ąją minutę pasižymėjo puikiu baudos smūgiu išsiskyrė Linas Pilibaitis, o po 24 minučių šeimininkams šyptelėjo sėkmė.

Ernestas Stočkūnas pakėlė kampinį, Deividas Mikelionis ne itin sėkmingai atmušė kamuolį, kuris į vartus atšoko nuo Jasono Noslino nugaros.

Pergalę šeimininkai išplėšė taip pat po pakelto kampinio. Baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Misaki Sato – japonas jį pasiuntė į vartus.