„Džiugu, kad kaimynai iš Latvijos sutiko sužaisti šias rungtynes. Svarbiausias susitikimo tikslas – neprarasti žaidybinio ritmo, leisti pažaisti futbolininkams, kurie rungtyniauja šiek tiek mažiau.
Smagu, kad pavyko debiutuoti ir pagrindinės komandos dvasią pajusti „Žalgirio“ akademijos auklėtiniui 15-mečiui vartininkui Augustui Ruginiui.
Išbandėme ir peržiūroje esantį žaidėją. Per jam skirtą laiką saugas pasirodė tikrai neblogai“, – po dvikovos su Uogrės ekipa sakė FK „Žalgiris“ vyriausiasis treneris Rolandas Džiaukštas.
G. Nausėda liko nepatenkintas: aštriai kliuvo I. Ruginienei
Įvarčius vilniečiams pelnė Bryanas Teixeira (26 min.) ir Saba Mamacašvilis (64 min.). Svečiai paskutinę pirmo kėlinio minutę buvo išlyginę rezultatą.
65 min. aikštėje B. Teixeirą pakeitė Vilniaus ekipos peržiūroje dalyvaujantis jaunas krašto saugas iš Senegalo aukščiausiosios lygos Seckas Ousmane.
Susiję straipsniai
A. Ruginis rungtynių pabaigoje pakeitė šį sezoną „Žalgiryje“ debiutuojantį Vincentą Šarkauską.
„Žalgirio“ gretose šįsyk nebuvo trijų į Lietuvos vyrų rinktinę, ketvirtadienį 2:0 svečiuose įveikusią Moldovą, o sekmadienį Kaune žaisiančią su Sakartvelu, pakviestų pagrindinės sudėties žaidėjų – Klaudijaus Upsto, Deivido Šešplaukio ir Giedriaus Matulevičiaus.\
Taip pat – prie U-21 rinktinės prisijungusio Martyno Šetkaus, penktadienį praleidusio visą mačą aikštėje per 1:1 pasibaigusią Europos vaikinų čempionato atrankos akistatą su Ukraina. Dėl sveikatos problemų šįkart nežaidė Paulius Golubickas.
Pasak R. Džiaukšto, „Žalgirio“ trenerių štabas rungtynėse su Uogrės klubu išbandė kelis naujus žaidimo elementus.
„Pabandėme, kaip Matas Vareika atrodys viename krašte, Bryanas Teixeira – kitame, jų tandemas. Bendrai, gana neblogų rungtynių fone pažiūrėjome, ką sugebame.
Gal tikėjomės šiek tiek kitokio žaidimo. Nes vietomis buvo bėgiojimas pirmyn ir atgal. Čia turime patobulėti, kad sužaistume solidžiau. Baudos aikštelėje susikūrėme keletą momentų, norėtume jais geriau pasinaudoti“, – kalbėjo strategas.
Beje, „Ogre United“ buvo paskutinis „Žalgirio“ varžovas ikisezoniniame kontrolinių rungtynių cikle. Tada žalgiriečiai irgi laimėjo 2:1.
Artimiausias oficialus išbandymas „Žalgirio“ laukia balandžio 5-ąją – pirmą Velykų dieną vilniečiai namų stadione kovos su šalies čempiono titulą ginančiu „Kauno Žalgiriu“. Šio mačo išvakarėse tame pačiame stadione sostinės „Žalgirio“ moterų komanda rungtyniaus su Lietuvos čempione Šiaulių „Gintra“





