Pergalių keliu „Žalgirį“ vedantis J. Plaza: „Didžiuojuosi savo žaidėjais“

Kauno „Žalgiris“ šį sezoną verčia aikčioti iš susižavėjimo. Žalgiriečiai šį sezoną dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio. Penktosiose Eurolygos C grupės rungtynėse kauniečiai išvykoje 77:64 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

Po rungtynių „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Joanas Plaza gyrė Turkijos krepšinio progresą ir savo komandos žaidėjus.<br>M. Kulbis

Nov 10, 2012, 5:30 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 2:07 PM

„Po didžiosios pertraukos primetėme savo žaidimo stilių, jiems buvo sunku rinkti taškus, ypač paskutiniame kėlinyje.

Mums buvo labai svarbu laimėti Stambule. Buvau Turkijos mieste Ankaroje vykusioje konferencijoje prieš mėnesį. Šioje šalyje matyti didžiulis krepšinio progresas. Dėl šios priežasties buvo labai svarbu iškovoti nugalėti geriausią Turkijos komandą. Trenerio Mahmučio Oktay'aus treniruojama komanda yra viena geriausių Eurolygoje šį sezoną. Neabejoju, kad jie pateks ne tik į „Top 16“, bet ir į ketvirtfinalį.

Mes į kitą etapą pateksime su šešiomis pergalėmis, iki tikslo mums trūksta vienos.

„Žalgiris“ Eurolygos sezono niekada nepradėjo keturiomis pergalėmis, o dabar mes turime penkias. Šią pergalę skiriu žmonėms „Žalgirio“ komandoje. Didžiuojuosi savo žaidėjais“, - kalbėjo J. Plaza.

„Nauja diena“: ar perrinktas G. Nausėda turėtų galių pakeisti Vyriausybę?